Nasze doświadczenia z Banc de Binary

banc de binary logo
Spis treści: Najważniejsze fakty:
  • Jeden z najstarszych brokerów
  • Duży wybór typów kont
  • Oprocentowanie wpłaconych środków
  • Błyskawiczne wypłaty
  • Wysoka wpłata 250$

Banc de Binary to broker znany każdemu, kto choćby pobieżnie przyglądał się kiedyś rynkowi opcji binarnych. Jest to jeden z pierwszych serwisów, który uruchomiony został już w 2009 roku. Twórcy Banc de Binary aktywnie uczestniczyli w wypracowaniu standardów dla tej formy inwestycji i do dziś nic się nie zmieniło – Banc de Binary to nowoczesna platforma, w której bardzo często pojawiają się nowe funkcje i użyteczne dodatki. Jednak to nie są jedyne atuty brokera.

banc-de-binary-strona główna

Masz to jak w banku

Banc de Binary to więcej niż tylko broker opcji binarnych. Dla największych graczy dodatkowym atutem jest stała stopa procentowa, z jaką powiększają się środki na koncie, bezpieczeństwo przelewów jest chronione lepiej niż w niejednym banku, a firma prowadząca platformę jako pierwsza została objęta regulacjami CySEC, co dodatkowo zwiększa zaufanie. Wprawdzie dawniej wypłaty były dość powolne, ale dziś nikt już o tym nie pamięta – nawet na tradycyjną wypłatę nie czeka się zwykle dłużej niż 2 dni, za to na portfele elektroniczne kasa dociera nawet szybciej niż w godzinę, więc sprawność działania naprawdę porównywalna jest z tym, co mogą zaoferować banki. Paradoksalnie, niektórzy użytkownicy ufają bardziej BdB niż swoim bankom i to już samo w sobie jest znaczącym faktem.

Konto skrojone na miarę

W Banc de Binary można skorzystać z kilku typów kont – wszystkie one mają nieco inne funkcje, a skorzystanie z nich jest zależne tylko i wyłącznie od wysokości depozytu – im większy, tym więcej opcji będzie miał gracz do dyspozycji. Powyżej pewnego poziomu można nawet skorzystać z nieograniczonej liczby porad udzielanych przez zawodowych analityków finansowych. Jednak nawet w podstawowym wariancie Banc de Binary oferuje mnóstwo przydatnych funkcji, a zamiast porad indywidualnych można skorzystać z e-booków i audiobooków, po których opanowaniu każdy wie niewiele mniej niż zawodowi doradcy inwestycyjni.

Bank może być drogi

Banc de Binary nie jest jednak tanim brokerem – to jedyna wada całego systemu – minimalny depozyt wynoszący 250 Euro (lub dolarów) to niemało i kwota ta odstrasza niektórych graczy, szczególnie początkujących. W gruncie rzeczy jednak nietrudno zrozumieć tak ustaloną wysokość: dzięki takim depozytom Banc de Binary może się stale rozwijać i udostępniać nowe funkcje oraz zapewniać właściwy poziom bezpieczeństwa. Gorycz wysokiej kwoty depozyty łagodzą bonusy powitalne nawet do wysokości 120% pierwszej wpłaty. Oczywiście cala kwota jest do wykorzystania od razu, a próg wypłat nie jest wysoki, także wydaje się, że choć rozpoczęcie gry nie jest tanie, to jednak warte swojej ceny – można mieć przecież pewność, że gra się prawdopodobnie u najlepszego brokera na świecie. Oczywiście jeśli próg wpłaty jest dla Ciebie zbyt wysoki, możesz spośród brokerów prezentowanych na topoption wybrać sobie innego.

Banc de Binary – podsumujmy

Banc de Binary jest doskonałym brokerem. Porównywanie go do innych nie ma sensu, ponieważ tam, gdzie inni starają się nadążyć za konkurencją, BdB tworzy nowe funkcje – większość pomysłów związanych z opcjami binarnymi zaczyna się właśnie tu, więc jeśli ktoś szuka dopracowanego systemu, wiarygodnego brokera i wielu ciekawych opcji zakładów, to powinien poświęcić kwotę depozytu właśnie w Banc de Binary.

Nasze doświadczenia z Banc de Binary
5 (100%) 10 votes