Co musisz wiedzieć o koncie demo na Opteck?

Konto demo to jedna z podstawowych zalet każdego dobrego brokera opcji binarnych. Opteck, o czym już pisałem w głównej części recenzji na topoption-opinie.com, konto demo oferuje wszystkim graczom. Ma ono w zasadzie funkcjonalność identyczną z kontem handlowym, więc jest dobrym sposobem na to, żeby nauczyć się inwestycji.

Czy warto rejestrować na Opteck konto demo?

Konta demo u wielu brokerów mają okrojoną funkcjonalność. Pod tym względem platforma ta pozytywni się wyróżnia, ponieważ konto demo pozwala na symulowanie transakcji każdego rodzaju na wszystkich aktywach.

Konto demo to absolutny must-have wszystkich inwestorów, nie tylko początkujących. Opcje binarne wprawdzie wszędzie działają tak samo, ale opcje platformy trzeba poznać oddzielnie. To platforma, która się wyróżnia pod wieloma względami i bez konta demo na opcjach binarnych gra się zawsze na ślepo.

Jak wykorzystać na Opteck konto demo?

Konto demo na Opteck może dać posiadaczowi wiele korzyści, trzeba tylko wiedzieć, jak je wykorzystać.

  • Symulować strategie na opcje binarne złożone na różne aktywa.

  • Wykorzystywać opcje binarne na mniej popularne zasoby.

  • Poznawać mniej znane funkcje opcji binarnych i samej platformy transakcyjnej.

  • Symulować problemy z założonymi transakcjami (próbować je wycofać, przedłużyć itd.).

  • Próbować znaleźć idealne pary opcji binarnych i testować opcje bez ryzyka utraty własnych środków.

Konto demo Opteck zakłada się po to, aby bez inwestowania środków nauczyć się grać – wykorzystać na prawdziwych danych wiedzę zdobytą na szkoleniach i w poradnikach oraz po to, żeby poznać funkcje serwisu: przez obstawianie w takich warunkach można wszystko sprawdzić na własnej skórze.

Czym różni się na Opteck demo od handlowego?

W tym serwisie w praktyce jest tylko jedna różnica między kontem handlowym a demonstracyjnym. Na to pierwsze trzeba wpłacać własne środki, na demonstracyjnym otrzymuje się pulę wirtualnej gotówki do wykorzystania na testy. Bez zmian zostają limity transakcyjne i ograniczenia techniczne, a także specyfika poszczególnych opcji binarnych. Trzeba bowiem pamiętać, że opcje binarne to dość mocno zróżnicowane środki inwestycyjne oraz że korzystanie z nich wymaga dość specyficznej wiedzy i określonych umiejętności – nie jest to metoda inwestycji dla każdego, ale konto demo do opcji binarnych, jakie daje ta platforma, pozwala o wszystkim przekonać się osobiście.

Jestem doświadczony – czy muszę zakładać konto Opteck demo?

Nie – konto Opteck demo nie jest dla nikogo obowiązkowe: jeśli znasz opcje binarne od podszewki i jest dla ciebie jasne, że sobie dasz radę bez tego, nie ma problemu. Pamiętaj jednak, że specyfika opcji binarnych każe sprawdzić, jak działa dana platforma: możesz to robić za własne środki, albo symulując przez grę na opcjach w koncie demo. Wybór należy do ciebie, jednak jak chcesz grac rozsądnie, to nie poświęcaj swoich środków na naukę, tylko graj na demo.

Dla osób początkujących konto demo jest praktycznie obowiązkowe. Aby nauczyć się jak grać oraz jak wykorzystać wszystkie możliwości konta na prawdziwą kasę, dobrze jest poznać najpierw opcje binarne w praktyce. Dobre szkolenie jest niezastąpione, ale nie ma to jak praktyka. Opcje binarne to nie jest coś, czego można się nauczyć, tylko słuchając innych, więc posiadanie konta demo jest jak najbardziej sensownym posunięciem, tym bardziej że nic się za to nie płaci.

Konta Opteck demo działają tak jak konta demonstracyjne w mBanku czy Alior Banku: po prostu sprawdzasz, czy wszystko będzie Ci pasowało.

Co musisz wiedzieć o koncie demo na Opteck?
4.2 (84%) 5 votes