Jak wygląda najnowszy bonus na Opteck?

Opteck dość często zmienia zasady bonusów – kiedy pisałem główną część recenzji (przeczytaj artykuł Opteck), był to bonus powitalny 100% depozytu wpłaconego na konto opcji binarnych. Teraz można wykonać 3 transakcje bez ryzyka, dzięki czemu trading zaczyna się zawsze bez strat. Na Opteck jednak konstrukcja bonusu nie jest najważniejsza, tylko raczej stanowi dodatek do innej ważnej cechy – pewnością wypłaty.

Jak działa Opteck bonus?

Nowe zasady bonusu w Opteck są korzystne, bo chronią konta i pozwalają opanować opcje binarne bez ryzyka strat. Na taki bonus może pozwolić sobie tylko dobra platforma opcji binarnych, bo to już nie jest proste wypłacenie pieniędzy użytkownikom, tylko raczej wyrażenie pewności, że na Opteck można grać z zyskiem, że ochrona transakcji nie jest fikcją, a trading da się zacząć bezpiecznie.

Dla kogo Opteck bonus?

Nie zmieniło się w bonusie jedno – można go dostać tylko na nowe konto i tak samo podwójne konta będą banowane, a bonus przepadał. W nowym bonusie nie chodzi o to, żeby zmuszać graczy do wpłacania bajońskich sum – jest on w zasadzie przedłużeniem podejścia Opteck do opcji binarnych jako inwestycji, której trzeba się nauczyć – zaczynasz grać, otwierasz konto handlowe, więc może Ci się jeszcze noga powinąć, więc masz bonus, który Cię chroni.

Czy nowy bonus działa z kontem demo?

  • Konto demo na Opteck cały czas działa. Można uczyć się, jak obstawiać opcje binarne, nie ryzykując własnej kasy.

  • Trading na koncie demo dostępny jest dla wszystkich aktywów.

  • To, jak wykorzystasz konto demo, nie wpływa na wysokość bonusu.

  • Bonus dostajesz po to, żeby bezpiecznie grać na opcje binarne niezależnie od poziomu umiejętności.

  • Platforma edukuje najpierw materiałami szkoleniowymi, potem kontem demo, a na koniec zapewnia ochronę 3 pierwszych transakcji przez bonus powitalny.

Czy bonus jest wart więcej?

Jest tak, że każda platforma swoje konta promuje w inny sposób i zachęca do obstawiania opcji binarnych. Bonusy mają więc bardzo różną konstrukcję, ale taki jak tutaj jest dla wielu graczy bardziej atrakcyjny. Wysokie wymogi obrotu tradycyjnych bonusów są zniechęcające, ale jeśli platforma przedstawia bonus jako sposób ochrony inwestycji, to jest to zdecydowanie korzystniejsze. Oczywiście wszystko zależy od tego, kto i jak chce grac w opcje binarne, ale dzięki takiemu bonusowi ma się wybór. Czy jest lepszy? Dla wielu początkujących graczy – tak. Lepszy będzie też dla osób, które boją się niewyrobienia limitów obrotu, ale nie powiedziałbym, żeby był to przełom albo oferta w jakiś sposób wyjątkowa, bo wyjątkowe są zasady każdego bonusu niezależnie od jego konstrukcji.

Nie zachęca Cię bonus?

Pamiętaj, że według wielu instytucji finansowych opcje binarne są zbyt ryzykowne (większość brokerów znajduje się na liście ostrzeżeń opublikowanej przez KNF i ostrzegają przed nimi niektóre banki, swego czasu między innymi BZ WBK). Ochrona transakcji, jaką mają świeże konta, jest więc prawdopodobnie potrzebna, ale nieobowiązkowa – jeśli wiesz, że opcje binarne są dla Ciebie, to bonus powinien Cię zachęcić, ale jeśli szukasz sposobu na oszczędzanie, a nie inwestowanie, to możesz też go wykorzystać, żeby się sprawdzić – poza tym oczywiście są osoby, które w opcje binarne nie chcą grać, i wtedy ochrona już nie ma żadnego znaczenia.

Jak wygląda najnowszy bonus na Opteck?
3.7 (73.33%) 6 votes