Opinie i recenzje na temat eTrade

Przegląd eTrade Broker

eTrade Przegląd

Podczas eTrade może nie mieć najtańsze transakcji, pośrednik zapewnia łatwą w użyciu stronę internetową, wysokiej jakości doświadczenie Mobile i doskonałe badania, które zadowoli zarówno dorywczo i aktywnych inwestorów.

Lubi

Aplikacje mobilne wciąż liderem w branży; Przebudowana pełny obraz strony i Retirement Center zarówno służyć jako doskonałe przykłady wysokiej jakości obsługi klienta; Inwestor Centrum Edukacji organizacja treść jest fantastyczne.

Nie lubi

ETrade Pro platformy wymaga 30 transakcji na kwartał lub $ +255.000 w aktywa o dostęp; $ 10 handluje drożej niż większość; ETrade Pro brakuje głębię możliwości tworzenia wykresów i alarmy.

eTrade ułatwia życia

eTrade weryfikacja

16 lutego 2016: Przegląd ten został zaktualizowany w celu odzwierciedlenia najnowsze badania i wyniki z przeglądu 2016.

07 czerwca 2016: eTrade uruchomiła swój nowy robo-service, adaptacyjne portfolio, przeczytać więcej tutaj. Obecnie można Pojemność 1500 $ z nowym adaptacyjnym portfela – Dowiedz się więcej.

Raz znany z mówienia reklamach dla dzieci, eTrade został ciężko pracuje, aby rozwijać się jako marki i mówić do swoich obecnych i docelowych odbiorców. Cele klienci są znane jako typ E *: inwestorów, którzy są przekonani, niezależny, jeszcze gotów prosić o pomoc, kiedy jej potrzebujesz.

Z tego obrazu w umyśle klienta, eTrade wykonuje bardzo dobrze ogólnej. ETrade nie może być najtańszy na bloku, ale firma nadal innowacji z nowych narzędzi i doświadczeń dla klientów.

Prowizje i opłaty

Podczas gdy konkurencyjne w stosunku do swoich konkurentów brokerskich pełnym zakresem usług, takich jak TD Ameritrade, wierności i Charles Schwab, eTrade nie jest idealnym wyborem dla inwestorów szukających zniżki prowizji. W przestrzeni brokera, choć najczęściej za co płacisz to co masz, i dobrze zaokrąglone oferta równoważy jego wyższe stawki.

Regularne transakcje akcji są $ 9.99, z opcjami Transakcje kosztuje $ 9.99, oraz 0,75 $ za kontrakt. Wszystkie transakcje są prowizje ryczałtowy, co oznacza, że nie ma żadnych sztuczek na które trzeba uważać i nadpobudliwe przedsiębiorcy mogą uzyskać ich stopy nawet od $ +6,99 jeżeli dokonają transakcji 1500-plus na kwartał.

ETrade nie wyróżnia się od swoich konkurentów z jego prowizji w funduszach, które poruszają się na 19,99 $ za handel. Charles Schwab, wierność i TD Ameritrade pobierają $ 76.00, $ 49.95 oraz $ 49.99, odpowiednio. O ile łączna wybór dotyczy, broker oferuje prawie 8000 do wyboru.

Wreszcie odkryłem, że eTrade ma renomowanego ofiarę prowizji ETF, ofiarę, która stała się coraz bardziej popularne szerokości przemysłu w ciągu ostatnich kilku lat. Podczas gdy pośrednik nie za bardzo pasuje do Charlesa Schwaba 200-plus prowizji ETF ofertę, nadal istnieje 118, która jest drugą najwyższą w branży.

Łatwość użycia

Na stronie jest bardzo proste w obsłudze dzięki nowym doświadczeniem nawigacji rozpoczętego pod koniec 2014 i innowacyjnych narzędzi, takich jak eTrade 360, w pełni konfigurowalny głównej drag-and-drop maklera. Nowa nawigacja jest wyraźnie napędzany przez zrozumienie tego, co klienci korzystają najczęściej. Najedź rozliczeń oraz opcje podmenu są “Moje Rachunki”, “Move pieniądze”, “Mój profil”, “Tax & rachunek Records” i “bankowość”.

Aby pomóc nowi klienci zacząć, eTrade ujawniła nowy Welcome Center w 2015 roku i na nowo swoje rachunki stronie Przegląd pełny obraz. Nowy pełny obraz jest duża uaktualnienie swojego poprzednika, dostarczając nowych i obecnych klientów bardzo czyste przegląd ich indywidualnych kontach. portfel aktywów, oglądać listy i wiadomości są dostępne w ramach nowego modułu zakładkami migawka. Ja też bardzo cenione zaktualizowane okno alerty konta. Biorąc pod uwagę czas, widzę Kompletna Zobacz rozszczelnieniu 360 pulpit jako preferowany domyślnej strony po zalogowaniu.

Doświadczenie nie kończy się tylko na stronie internetowej eTrade, albo. W październiku 2014 roku, broker wprowadził aplikację nowiuteńki dla przeglądarki Google Chrome, pozwalając na szybkie notowania w czasie rzeczywistym, monitorowanie portfela i handlu w podróży. Nasze testy znaleźć aplikację być bezproblemowe rozszerzenie doświadczeń stronie i bardzo gładka doświadczenie ogólnie. Powiedział, że znaleźliśmy się ignorując aplikację przeglądarki na rzecz dostępu do strony internetowej, zamiast; nawyki są trudne do złamania.

Obsługa klienta

W tegorocznym 2016 Broker Review, okazało obsługi klienta eTrade poprawił się w ciągu ostatniego roku; Jednak to był tylko nieznacznie powyżej średniej w branży. obsługi klienta firmy jest bardzo dobra, ale to nie jest nagradzane. Punktem kulminacyjnym dla naszego 2016 przeglądu było poparcie telefonu, który zakończył 4. miejsce w klasyfikacji generalnej. Wsparcie Email zakończył na 9 miejscu, a czat 8th. W naszym 2014 Broker Review, wsparcie e-mail został oceniony # 1.

ETrade zakończeniu 5-ta ogólnie, gdy wszystkie badania obsługi klienta została uwzględniona, wystarczająco dobre dla Best in Class nagrody, które z pewnością nie jest łatwym zadaniem. W 2014 roku, zaktualizowane swoją stronę internetową, aby jego numer telefonu obsługi klienta widoczne na każdej stronie. W 2015 roku broker dokonane ulepszenia do swojego nowego PrzyjÄ klienta i eTrade Pro platformy PrzyjÄ. Konsekwentne działania wyrobił sobie markę i mamy nadzieję, że będzie nadal wspinać się w szeregi 2016. Aby to zrobić, będą musieli poprawić czas reakcji zarówno dla telefonu i e-mail, obszar, w którym najlepsi agenci Excel. Zobacz: Najlepsze Brokers za obsługę klienta.

handel wszędzie

Badania

Przeprowadzenie badania na eTrade jest prosty i łatwy w obsłudze. Po podjeżdżaniu cytatów dla Apple (AAPL), klienci zobacz szybki przegląd najważniejszych statystyk obok mini wykresie bieżącego dnia akcji, alarmuje setup, kupować i sprzedawać przyciski, nagłówki, analiza cena od Trefis badań, opis strony głównej firmy, i pudełko podkreślając raporty badawcze Kilka ostatnich analityków.

zewnętrzni dostawcy raport badawczy eTrade obejmują Thomson Reuters, Standard & Poor, MarketEdge i SmartConsensus. Dostęp do czterech dostawców jest silny i czegoś nie stwierdzono u brokerów dyskontowych; Jednak w porównaniu do jego najbliżsi konkurenci, eTrade daleki jak Charles Schwab, wierność i TD Ameritrade wszystkim zapewniać dostęp do co najmniej sześciu.

Dla inwestorów, którzy cenią rekomendacje analityków, eTrade oferuje ocen Konsensus z wieloma osobami trzecimi iw 2015 dodany awariom z poszczególnych analityków. Powered by TipRanks indywidualni analitycy są uporządkowane, wyprofilowane, a ich przeciętna cena docelowa skonsolidowane wykreślono z wysokich i niskich szacunków zawartych.

Chociaż przedstawione na wykresie średnie ceny docelowe były czyste i ogólnie użyteczne, znalazłem poszczególnych podziałów Analityk pod nimi być uciążliwe. Na przykład, Apple miał 37 rekomendacje analityków. Spośród tych analityków, 23 (65%) miało co najmniej czterogwiazdkowym TipRanks Ranking (pięć gwiazdek to najwyższa), który opuścił mnie zastanawiasz, “Czyja opinia powinna ufam najbardziej?” Jest to z pewnością potencjał; Jednak wskaźniki potrzebują strojenie.

Platformy i narzędzia

Dla klientów, którzy chcą po prostu śledzić swoje ulubione akcje i udziały, The eTrade MarketCaster jest w czasie rzeczywistym narzędziem notowania pośrednika, który pojawia się w nowym oknie po uruchomieniu. MarketCaster jest prosty, łatwy w użyciu, łatwo konfigurowalny i uważam, że jest to przydatne narzędzie zostawić otwarte przez cały dzień, aby mieć oko na stanowiskach lub niestandardową listę zegarka.

Dla klientów żądnych fabularnych, jest eTrade Pro (desktop oparte). Dostęp wymaga Pro Elite status, co oznacza podejmowanie co najmniej 30 akcji lub opcji transakcji na kwartał lub o równowagę portfela $ 250,000. Jest ona dostępna za 99 $ miesięcznie, inaczej. Dla porównania, TD Ameritrade i Charles Schwab oba dają pełny dostęp do swoich platform przewodnich z nieskrępowany, a Fidelity i Scottrade również wymagania.

Na powierzchni, eTrade Pro posiada wszystkie wodotryski aktywny przedsiębiorca może chcieć, z funkcjonalnością siatki na zatrzask dla szybkiego i łatwego dostosowywania. Pro obsługuje kilka narzędzi 20-plus, w tym transmituje na żywo telewizji CNBC, skaner w czasie rzeczywistym strategii, narzędzi, kilka opcji zaawansowanych wykresów, sprzedaży w czasie rzeczywistym i na poziomie II cytaty, między innymi. Aby pomóc nowym użytkownikom zapoznanie się, w 2015 eTrade uruchomiła zupełnie nowego doświadczenia orientacji użytkownika, który obejmuje wycieczkę, pomoże filmów i zasugerował układy.

miejsce do handlu

Komórka Trading

Jako pierwszy broker naprawdę pchnąć mobilne, eTrade kontynuuje swoją dominację, kończąc pierwszą ogólną ponownie w naszych rankingach. W 2015 roku rozpoczęła Apple Obserwować aplikację i pozostał tylko pośrednictwo, aby umożliwić klientom porównanie ich wyników portfela przed ogólnych średnich rynkowych (miły akcent). ETrade miał kilka innych cech kilku innych brokerów oferujących: CNBC TV, poziom cytatów II, dostosowanej przesiewowych stada oraz ocen zewnętrznych, między innymi.

Jedynym obszarem, w którym eTrade naprawdę odstaje jest wykresów, gdzie obsługiwane są tylko dwa wskaźniki. Choć tylko o garść wskaźników technicznych / dostępnych badań, aby dodać do wykresu jest dość standardowe, oczekiwałem więcej od eTrade, biorąc pod uwagę pozycję lidera w branży.

Opinie i recenzje na temat eTrade
Rate this post