Tego dowiedzieliśmy się o 24option

24option-logo
Spis treści: Najważniejsze fakty:
  • Jeden z największych brokerów
  • Konto demo dla każdego
  • Bardzo przejrzysty interfejs
  • Zróżnicowane typy inwestycji
  • Niedokładne spolszczenie

Otwórz konto handlowe

24option to jeden z najczęściej komentowanych brokerów opcji binarnych. Faktem jest, że głównym powodem komentarzy jest wysokie minimum depozytów, ale też prawda, że niewielu innych rzeczy można się czepiać, a zalety są tak oczywiste, że nikt nie ma ochoty z nimi polemizować.

24option-strona główna

Dlaczego wybrać 24option?

Podstawową zaletą, którą docenią przede wszystkim początkujący gracze, ale także wszyscy doświadczeni, którym zależy na komforcie inwestowania, jest bardzo dobry kontakt przez livechat, e-mail i telefon. Wprawdzie dominującym językiem pomocy jest angielski, ale za to można być pewnym szybkiej odpowiedzi.

Co ważne, 24option zapewnia bardzo przejrzysty interfejs handlowy – wszystkie niezbędne informacje są dostępne w zasięgu maksymalnie 3 kliknięć, sam panel jest przejrzysty i intuicyjny, więc można się go nauczyć bardzo szybko, a przy okazji nie zeżre to zbyt wiele pasma internetowego – system nie ma lagów, dane aktualizowane są płynnie, co usprawnia grę.

Trzecią ważną zaletą jest spory dział poradników – na 24option na pewno poznasz wiele ciekawych strategii i zapoznasz się z podstawowymi zasadami gry. Dla bardziej zaawansowanych organizowane są szkolenia online, więc można śmiało powiedzieć, że 24option robi wiele, żeby użytkowników zatrzymać.

Nie ma róży bez kolców

Niestety jest też wada – choć broker ma opinię działającego z myślą głównie o początkujących graczach, to brakuje mi spolszczonych materiałów edukacyjnych i dopracowanego interfejsu w naszym języku. Wysokość pierwszej wpłaty tylko element strategii finansowej więc nie należy się tym zbytnie przejmować, bo 24option dba o swoich użytkowników i opłaca się zapłacić więcej, żeby zdobyć bonus i mieć pewność, że gra się w sprawdzonym serwisie, ale dopracowanie językowe na pewno spotkałoby się z dużym apla Jeśli chcesz znaleźć innego brokera, zajrzyj na stronę główną topoption i przejrzyj pozostałe recenzje.

Jak grać, żeby cieszyć się wygranymi?

24option to bardzo elastyczny system, który jest zorganizowany przede wszystkim z myślą o graczach, których nie przeszkadza wysoki poziom ryzyka. Wybór aktywów nie budzi większych zastrzeżeń, ale też pozytywnie nie zaskakuje – po prostu w normie. Jeśli chodzi o warianty handlu, jest ich kilka i zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych, uda się znaleźć coś ciekawego.

Podsumowanie

24option to broker, któremu na pewno można być wdzięcznym za świetną platformę i doskonałe materiały edukacyjne, co sprawia, że dla początkujących jest to rozwiązanie znakomite. Wadzi tylko i wyłącznie limit depozytu, bo dolna granica jest dla wielu osób za wysoka. Trzeba jednak przyznać, że obsługa jest pierwszorzędna i wpłaty można dokonać bez obaw o oszustwa. Oczywiście 24option jest nadzorowany przez CySEC, ale poza tym uczciwość brokera poświadczają opinie graczy, którzy na platformie wygrywają od 2009 roku.

Otwórz konto handlowe

Tego dowiedzieliśmy się o 24option
4.6 (92.86%) 14 votes