Sprawdzaliśmy StockPair. Oto wyniki.

stockpair-logo
Spis treści: Najważniejsze fakty:
  • Olbrzymi wybór aktywów
  • Zaawansowane opcje analityczne
  • Własna platforma handlowa
  • Płynność działania
  • Brak konta demo

Otwórz konto handlowe

StockPair jest dość nietypowym brokerem, który często zbiera baty za własną platformę handlową – raczej niezasłużenie, ponieważ wszystko tu działa tak, jak powinno i nie ma problemu z aktualizacją cen czy wykresów.

stockpair-strona główna

StockPair to serwis dla dobrych graczy

StockPair to jeden z najbardziej wyspecjalizowanych serwisów. Nie oznacza to bynajmniej, że jest w jakiś sposób skomplikowany czy wyszukany – nie – po prostu specjalizuje się w handlu parami aktywów. To najprostszy możliwy wariant na rynku opcji walutowych, najbardziej przejrzysty i jednocześnie najbardziej intuicyjny, ale przy tym dający prawie nieograniczoną możliwość zarobku. Czy to zaleta, czy wada – trudno powiedzieć, bo wiele zależy od indywidualnych preferencji, ale na pewno jest to serwis dla dobrych graczy choćby dlatego, że ilość aktywów przekroczyła 50 i dalej rośnie. To daje możliwość stworzenia ciekawej pary, na której gracz zna się najlepiej i z którą ma najwięcej szczęścia.

Główny zarzut – niezasłużony

StockPair zebrał parę niepochlebnych opinii za to, że cały serwis brokera stoi na własnej platformie. To faktycznie rzadko stosowane rozwiązanie, ale trzeba też przyznać, że akurat w tym przypadku własna platforma wyszła na dobre – jest bardzo stabilna, nie jest remontowana ani wyłączana, a wartości na wykresach zmieniają się wręcz doskonale i zawsze zgodnie z feedem Reutersa – a to rzadkość nawet u najwyżej ocenianych brokerów. Jeśli więc w ogóle oceniać platformę handlową, to na pewno nie na minus, a zdecydowanie na plus – to jedna z lepszych platform dostępnych w sieci.

Jedyny zasłużony minus

StockPair jest serwisem świetnie przemyślanym, doskonale zaprojektowanym i bardzo funkcjonalnym, ale niestety nie ma sposobu, żeby się o tym przekonać, ponieważ nie zaimplementowano tu funkcji konta demo. Jest to dość poważny mankament, ponieważ nawet gracze, którzy dobrze znają specyfikę opcji binarnych są zawsze wdzięczni za możliwość sprawdzenia serwisu bez ryzykowania własnych środków.

StockPair – grać czy nie?

StockPair nie jest oszustwem – informacja ważna i wcale nie tak oczywista dla tych, którzy dłużej grają na rynku opcji binarnych. To oczywiście podstawowy wymóg, żeby w ogóle zacząć grać. Druga rzecz – duży wybór aktywów, które można łączyć w pary według własnego uznania: to też na pewno plus. Wsparcie klienta i obsługa techniczna w normie – nie ma powodów ani do wychwalania jej ponad niebiosa, ale też nie ma powodu, żeby ją krytykować. To dobrze, plan minimum wykonany. Jednak pary to nie jedyny sposób gry na opcjach binarnych, więc jeśli ktoś oczekuje od brokera czegokolwiek więcej, na StockPair na pewno się rozczaruje (i wtedy warto zajrzeć na główną topoption-opinie.com, żeby znaleźć inny serwis), jednak jeśli komuś taka podstawowa forma rozgrywki przypadła do gustu, na pewno oceni StockPair pozytywnie, więc ocenę końcową pozostawiamy Wam – serwis jest funkcjonalny i bezpieczny, więc pod tym względem na pewno warto go polecić, ale co do wyboru możliwych opcji gry, każdy musi zdecydować za siebie, czy oferta StockPair jest dla niego atrakcyjna.

Otwórz konto handlowe

 

Sprawdzaliśmy StockPair. Oto wyniki.
5 (100%) 11 votes