Marathonbet – popularne, z bonusem!

marathonbet-logo
Spis treści: Najważniejsze fakty:
  • Prosty, intuicyjny interfejs
  • Bardzo dobre kursy
  • Niezwykle bogata oferta zakładów
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa
  • Brak wsparcia w języku polskim

Otwórz konto w Marathonbet

Marathonbet jest jednym z serwisów bukmacherskich, którym warto się przyjrzeć naprawdę z bliska. Niskie marże, więcej niż przyzwoite kursy, olbrzymia oferta najróżniejszych zakładów praktycznie z każdej dyscypliny. Wszystko to sprawia, że serwis jest naprawdę znakomitym miejscem, żeby zarobić trochę kasy na zakładach sportowych .

Zacznijmy od minusów

Minusy… Dobrze byłoby wskazać jakiś poważny, ale mimo najszczerszych chęci takiego nie znalazłem. Według niektórych minusem jest niedostępność kasyna, ale powiem szczerze, że dla mnie osobiście jest to akurat atut. Nie mam ochoty przepuścić kasy na grach komputerowych – Marathonbet to idealne miejsce, żeby skupić się na wysokiej klasy bukmacherce, a nie bawić się w gambling. Umówmy się jednak, że wpiszę to w minusy – Marathon Bet nie ma kasyna, więc jeśli komuś tego brakuje, to będzie to poważny mankament, ale tylko i wyłącznie wtedy, kiedy zakłady sportowe traktuje się dodatkowo. Dla mnie jest to podstawowa funkcja, dlatego jeśli spytasz o gambling, to dobrze, że go nie ma.

Edit

Gambling już działa. Nie skupiałem się na nim, bo najlepsze, co można zrobić, to obstawić kolejny zakład. Graficznie nie porywa, ale z tego, co widziałem, gier jest niemało, więc ci, którym kasyna w Marathon Bet brakowało, mogą zmienić swoją opinię o serwisie.

wyścigów konnych

Wsparcie klienta – opinie o supporcie Marathonbet

O FAQ-u normalnie nie piszę, bo to sprawa oczywista, że jest, ale dla Marathonbet zrobię wyjątek, bo to chyba najlepsza sekcja pytań i odpowiedzi. Moje opinia jest taka, że FAQ Marathon Bet rozwiązuje większość problemów, przynajmniej tych, które możesz mieć jako początkujący gracz, ale i później, już w czasie gry. Poza FAQ na stronie jest przygotowana niemała ilość poradników – dzięki nim można nauczyć się sprawnie poruszać po stronie, co ma duże znaczenie w zakładach sportowych, gdzie czas reakcji jest równie ważny, co przy grze na giełdzie. Warto sobie przejrzeć wszystkie poradniki, żeby później w wirze gry nie zapominać, co dalej trzeba zrobić. A kiedy zawiodą już poradniki i opinie w samouczkach, jest support. Telefon, chat, mail i fax, a nawet poczta tradycyjna. Wybór jest spory, można więc grać z pełną świadomością, że jeśli coś pójdzie nie tak, Marathonbet nie zostawi graczy na lodzie. Swoją drogą – sam fakt udostępnienia adresu pocztowego sprawia, że gracze czują się bezpieczniej i pewniej, mając świadomość, że serwis jest czymś realnym, a nie tylko stroną internetową.

Wpłaty i wypłaty

Jedną z rzeczy, które zachęciły mnie w ogóle do rejestracji do Marathonbet i trzymają u tego bukmachera już długo, jest wydzielona ekipa do spraw płatności. Dobrze mieć świadomość, że gdzieś tam siedzą ludzie, którzy troszczą się o to, żeby kasa się zgadzała, żeby nikt nie podmienił SSL-a używanego do szyfrowania wpłat (Marathonbet używa certyfikatu o sile 256 bitów, więc zabezpieczenia są jak w banku). Ci sami ludzie dbają o dogadanie się z operatorami płatności, a tych jest sporo. Polaków najbardziej interesują wpłaty kartami kredytowymi Visa i Mastercard (a także rzadziej już używanymi Maestro), przez Skrill i przelewy24. W sumie dostępnych jest kilkanaście metod płatności, ale te w Polsce są używane najczęściej. Opinie o tym, jak działa system wpłat? Proszę bardzo: jest idealnie. Kasa księgowana jest w mgnieniu oka i od razu można grać. Nie ma żadnego problemu z ginącymi wpłatami, co zdarza się u niektórych innych bukmacherów, nic się nie ciągnie tygodniami – wpłacasz i grasz.

Otwórz konto w Marathonbet

Opinie o wypłatach są tylko lepsze, bo wypłata jest realizowana w czasie rzeczywistym (o ile pozwalają na to systemy rozliczeniowe). Żadnych idiotyzmów w stylu dwutygodniowego oczekiwania, wielokrotnych autoryzacji itd. Wystarczy uwierzytelnić się raz, żeby mieć święty spokój i z rosnącym uśmiechem patrzeć, jak na konto trafia coraz szerszy strumień kasy zarobionej na zakładach.

Walka bokserska, na której można postawić z marathonbet

Opinie o tym, co zachęca – bonusy w Marathon Bet

Tu ciekawostka – w Marathonbet nie ma bonusu powitalnego. Czy to może zachęcać? Pewnie nie, ale to, że nie ma podwojenia stawki, nie znaczy, że bonusów nie ma wcale. Powitalne bonusy zwykle mają bowiem jedną wadę – trzeba nimi parę razy obrócić, żeby w ogóle marzyć o wypłacie, a jak ktoś nie ma szczęścia, to wiele mu z tego nie przyjdzie. Marathon Bet nie wpuści cię w takie maliny – nie dostajesz kasy na start, której nie mógłbyś wypłacić. Jest jednak parę bonusów, które zachęcające

  • Advancebet. Jeśli masz nierozliczone zakłady, to możesz obstawiać dalej, korzystając z Advancebet. To Marathonbet dokłada kasę do twoich zakładów. Nie musisz później niczego oddawać – przegrany zakład nie powoduje powstania ujemnego salda, po prostu tracisz tylko własny wkład. Żeby było jeszcze lepiej, Advancebet jest wart aż 150 Euro. To spora kasa, którą nie trzeba wiele razy kręcić, żeby wypłacać.

  • Gwarancje najlepszych kursów. Nie zawsze jest to dostępne, bo oferta dotyczy wybranych zakładów, ale są one wyraźnie oznaczone. Dzięki temu jeśli kurs się pogorszy po zawarciu zakładu, zostanie on rozliczony według najlepszej dla gracza stawki. Tutaj też nie ma haczyków – gwarancja to gwarancja, żadnego obracania bonusami.

  • Zakład darmowy. To także opcja dostępna tylko od czasu do czasu, ale warto na nią polować. Nazwa zresztą wyjaśnia wszystko: można postawić określoną w szczegółowych warunkach wydarzenia kwotę, nawet nią nie dysponując. Zwykle jest to możliwe dzięki sponsorom, bo na Marathonbet zakłady darmowe są formą reklamy. Dla gracza nie ma to jednak znaczenia: kasa się zgadza.

Bonusy na Marathonbet mają formę dość niecodzienną. To jednak ich największa zaleta, bo bonus powitalny, poza tym, że dobrze wygląda na banerach, często jest tylko zabiegiem marketingowym i gwarantuję ci, że każdy bonus od Marathon Bet może dać więcej korzyści niż dowolny bonus powitalny gdzieś indziej. A skoro już mowa o “gdzieś indziej” – pamiętaj, że Marathonbet może być dobrym bukmacherem, ale tylko po poznaniu innych dowiesz się, czy najlepszym. Zacznij na http://www.topoption-opinie.com.

Zakłady Koszykówka

Dlaczego zagrać na Marathonbet? Opinie o interfejsie

Marathonbet wydaje się serwisem dość siermiężnym. Żadnego wielokolorowego Flasha, żadnych wodotrysków, po prostu tabela z kursami. Na początku to może zniechęcać, ale kiedy zrozumiesz, że właśnie dzięki takiemu designowi strona jest lekka, kursy aktualizują się na bieżąco, nie trzeba czekać pół dnia, aż łaskawie witryna wyświetli okno logowania, nie będziesz mógł przestać grać. Lubię takie proste strony – bez zbędnego chatu w panelu: to nie pokój pogaduszek tylko poważny bukmacher, user account to nie konto na Badoo ani w bet365, gdzie też się głównie gada, więc ma być cicho, mają być emocje, a nie jak stare baby na przystanku. Marathon Bet właśnie to daje – prostotę, może odrobinę nieprzystającą do dzisiejszych norm, ale za to maksymalnie funkcjonalną. Potraktuj to jako swoisty bonus – zrozumiesz, że najładniejsze serwisy w sumie często urodą maskują swoje braki (spójrz na bet365 – wielu funkcji tam nie ma, ale chat owszem).

Otwórz konto w Marathonbet

BONUS! Znakomita opcja dla ostrożnych

Jest w Marathonbet jeszcze coś, co powinno Cię zachęcić. Jeśli jesteś nowym graczem, to zapewne wcale nie będziesz grał odważnie po 50 Euro czy jeszcze więcej. W Marathon Bet są dość niskie limity zakładów dla nowych graczy, co oznacza, że nawet gdybyś chciał dać się ponieść emocjom, to system cię trochę ostudzi i wyhamuje. Dla wielu osób to wada, ale myślę, że też nie czujesz się dobrze, kiedy widzisz gdzieś info o tym, że lepszy kurs dostaniesz, jeśli zagrasz za 500 Euro. To opcja dla ludzi, którzy faktycznie zjedli zęby na zakładach. Niedoświadczonych też kusi, a jakże – lepszy kurs zawsze kusi, tak samo, jak większa wygrana, tyle że bez odpowiedniego doświadczenia mało realne jest wygranie takiego zakładu. Marathonbet jest więc w praktyce jednym z bardzo nielicznych serwisów, które w 2016 roku faktycznie dbają o odpowiedzialny hazard. Ryzyko oczywiście jest – na tyle, żebyś poczuł dreszcz emocji, kiedy obstawiasz, ale mniejsze niż gdzie indziej – zabawa ta sama, ewentualne straty mniejsze, jeśli więc jesteś ostrożny, ale wiesz, że czasem porywają cię emocje, lepszego bukmachera niż Marathonbet nigdy nie znajdziesz.

Marathonbet opinie o bezpieczeństwie

To też ważna sprawa, szczególnie jeśli jesteś nowy w zakładach. Ostatecznie to tylko zabawa, ale za całkiem realną kasę, dobrze więc by było grać tylko tam, gdzie nikt ci pieniędzy nie zabierze, a najwyżej uczciwie je przegrasz, świetnie się przy tym bawiąc. Po kolei: Marathon Bet ma własny zespół ekspertów do spraw bezpieczeństwa i czegokolwiek ci ludzie nie robią, na pewno robią to dobrze, bo nigdy nikt nie zgłosił żadnych poważnych incydentów bezpieczeństwa: żadnych wycieków danych, masowych przejęć kont (user account), brak botów i kont zautomatyzowanych, nic takiego nie miało miejsca i to powinno cieszyć, bo tak dobrze nie jest nawet w wielu znacznie bogatszych serwisach bukmacherskich.

Strona jest oczywiście schowana za SSL-em, wszystkie transakcje finansowe są szyfrowane, wypłaty zweryfikowane, a wszystko w żaden widoczny sposób nie obniża komfortu. Nie masz wrażenia, że ktoś siedzi i patrzy ci na ręce, więc opinie o bezpieczeństwie, a Marathonbet był prześwietlany kilka razy, są jedynie pozytywne. Potraktuj to jako bonus – wprawdzie nikt ci na dzień dobry kasy nie dorzuca, ale masz pewność, że tej, którą wpłaciłeś, nikt ci też na dzień dobry nie gwizdnie.

Co tu zresztą wiele mówić – nawet klasyczne kasyna są dziś zagrożone, więc pozostaje tylko ucieczka w wirtualną rzeczywistość.

Duży wybór – opinie o ofertach z Marathonbet

Marathonbet to serwis, który ma bardzo dużo ofert na 2016 i są one niezwykle zróżnicowane. Znakomicie reprezentowane są sporty amerykańskie (league, final, mniejsze spotkania), ale tak naprawdę jest tu coś z każdej dyscypliny. Z jednej strony serwis jest fajny, bo pozwala bez tłoku obstawiać zakłady w polskich ligach, a kursy są tu lepsze niż w większości oficjalnych serwisów bukmacherskich, gdzie królują zakłady na league lub final, ale na co dzień trudno coś znaleźć, a z drugiej dobrą opcją jest obstawianie mniej popularnych sportów – w ten sposób można się wykazać świetną ręką, a Marathon Bet staje się jednym z tych serwisów, w których znakomicie obstawia się na statystykach. Marathonbet przypadnie więc do gustu wszystkim, którzy na sporcie się nie znają, ale chcą obstawiać i wygrywać z minimalnym ryzykiem, ale przy obietnicy maksymalnie wysokich zysków.

Otwórz konto w Marathonbet

Opinie o Marathonbet – dlaczego fajnie się tu gra?

Było już sporo faktów, ale tak naprawdę nie oddają one przyjemności gry na Marathonbet w 2016 roku. Wszystkie opinie podkreślają zgodnie, że to doskonały serwis z dobrymi kursami, ale brakuje w tym życia – dlatego właśnie chciałbym opowiedzieć trochę subiektywnie o tym, jak gra się na Marathonbet. To taki bonus – opowieść z pierwszej ręki.

Zacząłem od wpłaty niewielkiej kwoty – nie znałem wówczas zbyt dobrze Marathon Bet, a opinie innych nie do końca mnie przekonały, bo były nawet zbyt pochlebne. Obstawiałem dość długo, trochę zawiedziony tym, że ominął mnie bonus powitalny, ale zadowolony, że wszystko, co wygram, mogę prawie od razu wypłacić. I niedługo trwało, zanim faktycznie wypłata miała sens. Kasę miałem kolejnego dnia na swoim koncie. Tym, co najbardziej spodobało mi się w Marathonbet była przejrzysta tabela kursów na pierwszej stronie serwisu. Wszystko czytelnie rozpisane, przynajmniej najważniejsze zakłady, od których zaczynałem grę. Później wciągnąłem się bardziej i obstawiałem na statystykę również sporty, o których nie miałem zielonego pojęcia. Marathon Bet nie oferuje wprawdzie jakichś hiper-rozbudowanych statystyk, ale to dobrze, bo dzięki temu nie musiałem przekopywać się przez stosy niepotrzebnych liczb, które i tak nie przybliżają do zwycięstwa. Dziś Marathonbet jest na pewno jednym z moich ulubionych serwisów – to naprawdę dobry bukmacher, który nie zdziera kasy, tylko pozwala uczciwie obstawiać.

BONUS dla naszych czytelników

Marathonbet, jako się rzekło, nie oferuje bonusu powitalnego. Prawdę mówiąc, to bardzo zachęcające, bo fajnie wiedzieć, że każdy zysk można będzie od razu wypłacić. Jednak brak bonusu powitalnego to nie jest problem, bo mam dla ciebie parę wskazówek, dzięki którym z Marathonbet powiedzie ci się jeszcze lepiej. Przede wszystkim zacznij od niewielkiej wpłaty – ostatecznie może się okazać, że serwis nie przypadnie ci do gustu, choć to mało prawdopodobne. Zaryzykuj tylko taką kwotą, z jaką czujesz się swobodnie – to bonus powitalny zmusza graczy do większych wpłat, a większość żółtodziobów nie wie, że z bonusu nie da się tak łatwo skorzystać. Obstawiaj niewielkie stawki – Marathon Bet nie daje dostępu do konta demo, więc musisz się samodzielnie nauczyć, jak opłaca się grać i jakie kursy są korzystne, a jakie nie. Podpowiem ci też, że dobrze będzie zacząć od zakładów na polskie ligi, jeśli trochę o nich wiesz. Nie ma tu szczególnie dużego tłoku, więc kursy nie są naginane przez nieostrożnych graczy, a to daje ci zawsze lepszy ogląd sytuacji – będziesz wiedział, na kogo postawić, nawet jeśli nie interesujesz się szczególnie sportem. Kolejna rzecz – na Marathon Bet bardzo fajnie wychodzą zakłady wielokrotne. To niby nic takiego, bo można w ten sposób obstawiać prawie wszędzie, ale weź pod uwagę, że tutaj mnożą ci się bardzo dobre kursy – w takich zakładach wystarczy jedno spotkanie z kiepskim kursem, żeby ryzyko wzrosło niewspółmiernie do możliwej wygranej. W Marathonbet ryzyko oczywiście też jest – to tylko sport i pewniaków po prostu nie może być, ale z lepszym kursem zawsze bardziej opłaca się ryzykować niż z byle jakim.

Słowo podsumowania: opinie i bonusy Marathonbet

Ciekawa oferta bonusów na 2016: bez powitalnego, ale z dobrymi dodatkami i korzystnymi kursami. Wszystkie opinie, nie tylko moja, potwierdzają, że to bezpieczny i sprawnie działający serwis, choć może na pierwszy rzut oka nie wygląda na taki. Jeśli potrzebujesz miejsca, gdzie będziesz mógł bezpiecznie grać i cieszyć się grą z dobrą wygraną, to Marathonbet jest dla Ciebie idealny.

Otwórz konto w Marathonbet

Marathonbet – popularne, z bonusem!
4.3 (85.71%) 14 votes