Czy warto mieć demonstracyjne konto TopOption?

TopOption demo to doskonały sposób na to, żeby nauczyć się czegoś więcej o opcjach binarnych i o tym, jak działają konta brokera. Binary trading to skomplikowany sposób inwestowania, więc na sucho niewiele można się nauczyć – konto demo pozwala w łatwy sposób i bez ryzykowania własnej kasy opanować portfolio, dograć taktykę gry i sprawić, że binary trading przestanie być tajemnicą. O tym, że TopOption konto demo ma, pisałem już w artykule TopOption.

Czym jest TopOption demo?

Demo Account, czyli konto demo, to konto użytkownika (user account), z którego można korzystać bez inwestowania własnych środków. Na konto trafia określona pula wirtualnej gotówki, a gracz może dowolnie składać opcje binarne, aby dowiedzieć się, w jaki sposób TopOption prowadzi handel. Konta demo opcji binarnych mają te same możliwości, co konta handlowe:

  • składanie dyspozycji na dowolne typy opcji binarnych;

  • opcje preferencji konta gracza (zakładka options w menu);

  • opcje obsługi rachunku wraz z ustalaniem zabezpieczeń;

  • opcje binarne do rolowania, ratowania i wykorzystywania innych mechanizmów i typów gry.

Czy warto mieć konto demonstracyjne?

Broker udostępnia konta demo, ale korzystanie z nich nie jest obowiązkowe. Generalnie chodzi o to, że w ten sposób brokerzy starają się przekonać do swojej platformy użytkowników, którzy nie znaleźli jeszcze swojego brokera. Dla większości osób konta demo są najlepszym sposobem, a TopOption jest jedną z tych platform, gdzie konto demo od handlowego różni się tylko koniecznością wpłaty własnego depozytu, czyli pozwala najlepiej poznać serwis.

Jak założyć TopOption demo?

Aby założyć konto demo w TopOption, trzeba odwiedzić serwis brokera i tam są odpowiednie buttony. Do rejestracji nie są potrzebne szczegółowe dane (będą potrzebne przy zakładaniu konta handlowego). W zakładce „options” po założeniu konta można je dowolnie dostosować i zakupić pierwsze opcje binarne. Warto wcześniej zapoznać się z samouczkami, bo u tego brokera są naprawdę niezłe.

Konto demo ma przyznany limit finansowy – do jego wyczerpania można grać, wykorzystując dowolne opcje binarne i możliwości serwisu (opcje konta, trading options, wypłaty, komunikacja, statystyki, dostęp do poszczególnych zakładek itd.).

Jak ma mi pomóc TopOption demo?

Niektórzy brokerzy udostępniają konta demo, które są funkcjonalne tylko w pewnej części. TopOption to broker, który nie kombinuje tutaj ani trochę: konto demo jest w pełni funkcjonalne (jak konta demo w Millenium Banku czy Alior Banku), a później można je przekształcić w konto handlowe już z własnym depozytem. Dla wielu osób konta demonstracyjne są po pierwsze sprawdzianem z wiedzy zdobytej w czasie lektury samouczków i poradników, a po drugie, dzięki nim można sprawdzić, czy trading to właśnie ten sposób inwestowania, w który chce się wejść.

Jeśli masz jakieś wątpliwości i zastanawiasz się, czy handel na giełdzie binary jest dla ciebie, to temu właśnie służy demo: możesz po prostu grać, dokładnie tak, jak robiłbyś to za swoje pieniądze, sprawdzać, czy odnajdujesz się na rynku binary, czy nadążasz za statystykami, jakie podrzuca broker i wyłapujesz odpowiednie momenty do składania dyspozycji. W praktyce wiele osób, które są nieprzekonane do opcji binary, korzystając z dema, nabiera przekonania i pewności, że jest to najlepszy sposób na zarobek i idealny broker. Oczywiście takiej gwarancji nikt ci nie da, ale grając najpierw na wirtualnej kasie, masz znacznie większe szanse na sukces, bo nie stresujesz się tak, że stracisz swój depozyt – później, kiedy zagrasz za prawdziwą kasę, będziesz już spokojniejszy i skuteczniejszy.

Czy warto mieć demonstracyjne konto TopOption?
Rate this post