Zweryfikowaliśmy AnyOption – oto nasza recenzja

anyoption logo
Spis treści: Najważniejsze fakty:
  • Pełna kontrola ryzyka
  • Możliwość zmiany trwającej inwestycji
  • Zróżnicowane opcje inwestycyjne
  • Doskonałe wsparcie techniczne
  • Dość niskie ROI

AnyOption to serwis tak zróżnicowany, jak sugeruje to nazwa. Handlować tu można niemal wszystkim i prawie w dowolny sposób, ale wcale nie to jest największą zaletą systemu. Nie jest nią również ani doświadczenie, ani bezpieczeństwo, choć oczywiście są one istotne.

anyoption-strona główna

Broker, który pozwala Ci przejąć kontrolę

Najbardziej specyficzną i przez wielu uznawaną za najważniejszą funkcją systemu brokera jest łatwy sposób zarządzania potencjalnym zyskiem przy jednoczesnej kontroli ryzyka. Służy to tego banalnie proste menu dostępne przy każdym zakładzie. Dzięki niemu można dostosować poziom ryzyka do indywidualnych możliwości i preferencji, jednocześnie od razu dowiadując się, jak ta modyfikacja wpłynie na potencjalny zysk. Dzięki temu prostemu w gruncie rzeczy rozwiązaniu każdy gracz może zagrać tak, jak lubi, upewniając się co do ryzyka i rentowności inwestycji.

Poza tym na AnyOption dostępnych jest parę opcji dających możliwość zmiany parametrów zakładu w czasie jego trwania. Oczywiście skorzystanie z tych „kół ratunkowych” ma swoją cenę, ale często pozwala odratować inwestycję, która u innych brokerów już byłaby przegrana. Można też przejąc kontrolę nad minimalnym depozytem – ten uzależniony jest wyłącznie od formy wpłaty (100 Euro/ dolarów dla kart i portmonetek elektronicznych, pięciokrotnie więcej dla przelewu). Podobnych możliwości jest więcej, ale te zdecydowanie mają największe znaczenie.

Wadą niskie ROI

Wydawać się może, że liczenie ROI dla opcji binarnych, nie jest dobrym pomysłem, ale skoro obliczono je dla większości serwisów (sporą część podejrzysz na głównej stronie topoption) i zwykle wynosi 70-85%, to 65% na AnyOption może zniechęcać. Faktycznie – są serwisy, gdzie średnia rentowność jest większa, ale warto pamiętać, że niskie ROI wynika po części z możliwości modyfikacji złożonych zakładów, a po części także z ochrony inwestycji do 15% – może niewiele, ale na większości innych platform ochrony w ogóle nie ma. To sprawia, że nawet niskie ROI nie zniechęca wielu inwestorów, którzy wybierają przede wszystkim pewność, nawet jeśli będzie się to wiązało z niższą rentownością.

Dla kogo jest AnyOption?

AnyOption to broker, który zarówno początkującym, jak i doświadczonym graczom oferuje wiele ciekawych możliwości. Patrząc jednak całościowo, jest to rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które są skłonne poświęcić niewielką część zysku w zamian za możliwość dokładnego ustalenia parametrów każdej inwestycji – mniejsze ryzyko, to wprawdzie mniejszy zysk, ale też rzadsze i mniej bolesne straty. Oczywiście nie oznacza to, że zaawansowani gracze nie mają tu czego szukać – jak sama nazwa wskazuje, AnyOption pozwala grać każdą opcją, a to stwarza niemal nieograniczone pole manewru jeśli chodzi o tworzenie bardziej zaawansowanych zakładów.

Zweryfikowaliśmy AnyOption – oto nasza recenzja
4.7 (94.55%) 11 votes