Bet-at-home i przeglądu informacji

Bet-at-Home (Betathome) to racjonalnie dźwięku sportowych, które zaspokoić szczególnie dobrze dla wszystkich graczy w piłkę nożną. Jeśli lubisz zakłady na wielu lig piłkarskich (i mówimy dużo!), To nic nie warte otwarcia konta z tymi facetami. Nie znajdzie hugest zakres rynków lub ciasnych marginesie, choć jest to przyjemne doświadczenie i niezawodne zakłady z szybkiej wypłaty na końcu jeśli zdarzy ci się wygrać!

Najważniejszą rzeczą w Bet-at-Home (Betathome) korzyść jest to, że mają piękny NA ŻYWO ofiarę, która nie jest daleko w tyle, co najlepsze w branży. Jeśli uda im się wzmocnić liczbę oferowanych na rynku konsoli na żywo, wtedy spakować cios dla klientów, którzy wykazują rosnące zapotrzebowanie postawić na sport natychmiast. Jednak istnieją pewne aspekty tej stronie internetowej, że trzeba trochę pracy, a mianowicie sposób, że długa lista lig piłkarskich są pokazane i fakt, że tereny językowe powinny reklamować lig najbardziej istotnych dla danego użytkownika.

Nowa oferta klienta

Po rejestracji, klienci mogą ubiegać się o 50% bonus na swojej pierwszej wpłaty (do 50 euro). Wystarczy wpisać kod promocyjny “pierwszym” przy podejmowaniu tej pierwszej wpłaty. Klienci muszą rolować swojego pierwszego depozytu i bonusu cztery (4) razy (z minimalnym kursem 1.50) w ciągu 180 dni przed dokonaniem wypłaty.

Bet-at-Home (Betathome) tło

“Życie to gra” według strony powitalny z Bet-at-Home (Betathome) stronie i spółki zostały oferowanie zakładów sportowych i stylu życia od momentu jej powstania. Bet-at-Home.com AG jest częścią grupy gier Mangas, francuskim przedsiębiorstwem, które również właścicielem BetClic Expekt i Everest Poker, więc masz dużo wiedzy za tym konkretnym sportowych. Dzięki w pełni zależne, firma posiada licencje hazardem internetowym wydane na Malcie i Khanawake.

Bet-at-Home twierdzą, że 1,8 miliona klientów rozsianych po całej Europie i są notowane na Frankfurckiej i wiedeńskiej giełdzie. Bet-at-Home (Betathome).com AG posiada udziały w Niemczech, Austrii i na Malcie, z kasyna, gry i poker oferowanych oprócz sportowych, z których ten ostatni jest zdecydowanie najbardziej popularnym produktem. Założona w 1999 roku firma osiągnęła obrót w wysokości około 670 mln euro w 2008 roku.

Bet at home (Betathome) przeglądu

Kursy i rynki

W chwili pisania tego tekstu, istnieje prawie 1000 rynki dostępne w Bet-at-Home (Betathome) stronie i 75% te dzielą się na piłce nożnej. Podobnie jak w przypadku wielu innych paneuropejskich bukmacherów, ta firma umieścić ogromny nacisk na tym sporcie, a około dwudziestu rynkach pre-dopasowania dostępnych na mecze Ligi Mistrzów i podobną kwotę, gdy gry przejść In-Play.

Standardowe rynki to wszystko, łącznie z dużą ilością bramek Poniżej / Powyżej propozycji, a można również postawić na liczbę goli, że każda drużyna zdobędzie. Pozostałe sporty, które otrzymują silne zasięg to tenis, hokej na lodzie, piłka ręczna, siatkówka i koszykówka, które są w istocie te, które sprawiają, że odwołanie do klientów w Europie Środkowej i Skandynawii. wyścigi koni i chartów widzów będzie rozczarowany.

Szanse są wystarczająco uzasadnione, chociaż Bet-at-Home nie mają tendencję do zbyt wielu szans z ich cenami. Jest bardziej prawdopodobne, aby znaleźć outsiderem w meczu piłki nożnej w dużych kursów zamiast faworyta i jest jasne, że Bet-at-Home (Betathome) są pitching się na punter rekreacyjnych niż wielkim hitter.

Jesteśmy prawdopodobnie patrząc na około 110% w ciągu rundy, która jest nieco poniżej średniej, jeśli chodzi o piłkę nożną zakłady. Jednak kupcy mają tendencję do utrzymywania ich marże dla rynków na żywo więc wykonują bardzo korzystnie dla zakładów na żywo, czegoś, co uzupełnia swój produkt (Betathome).

Zakłady sportowe kasyno

Stronie internetowej

Strona jest dostępna w 20 językach i Bet-at-Home (Betathome) zrobić dobry użytek z ich strony głównej, wymieniając różne sporty dostępne w jasnym żółtym marginesem z lewej strony, a także wyposażone w ‘top zakłady “i” zakładów last minute “, które są bardzo pomocne, jeśli chodzi o umieszczenie szybki zakład.

Obsługują także graczom, którzy chcą stawiać zakłady NA ŻYWO, wyposażony w wydarzenia, które są “Teraz Życie”, a te linki przeniesie Cię aż do imponującej konsoli zakładów na żywo, gdzie wyniki i kurs aktualizacji w czasie rzeczywistym. Co jest szczególnie miłe jest pokazane kursy wskazywać, czy cena zbliża się lub dryfujących na danym rynku.

Kliknięcie na “piłka nożna” w menu po lewej stronie unearths długą listę różnych lig na całym świecie i jest to nieco rozwlekły. Może to zająć trochę czasu, aby znaleźć żądaną ligę i na pewno powinny one wyposażone lig europejskich, Ligę Mistrzów i Puchar Świata na szczycie.

Niemniej jednak, kupony są ułożone starannie i obstawieniu jest ładne i proste. Kliknięcie na dany zakład przesyła je automatycznie na kuponie, który pozostaje na stronie później.+

Obsługa klienta

Kliknij na “Pomoc techniczna” na stronie głównej i będzie odsłonić różne informacje kontaktowe, 24/7 e-mail, telefon i żywo dostępnej pomocy.

Można również załadować się wyskakujące strony FAQ, które nie tylko listą najczęściej zadawanych pytań, ale także pomaga klientowi, aby postawić swój pierwszy zakład i obejmuje wiele informacji, jeśli chodzi o wycofanie i złożenie. To trwa około dziesięciu minut, aby ktoś odpowiedzieć na czatach na żywo, a personel jest uprzejmy i kompetentny racjonalnie.

sportowych

50 euro za darmo – codziennie

Raz na dzień, “Zwycięzca dnia” powinna być wybrana losowo spośród wszystkich zarejestrowanych użytkowników (Betathome) Bet-at-Home.com. W przypadku, gdy gracz loguje się na swoje konto przed 11.59pm (GMT +1) tego samego dnia, jego Konto zostanie zasilone rzeczywistych wygranych. W takim przypadku użytkownik nie zaloguje się na rzeczywiste wygrane zostaną przeniesione do puli wygranych, a nowe będą rozdawane na następny dzień. Zwycięzca dnia otrzymuje wiadomość, że jest zwycięzcą tego dnia, kiedy loguje.

Bet-at-home i przeglądu informacji
Rate this post