Aplikacja TopOption już na Twoim tablecie?

Aplikacja mobilna to coś, co cieszy wielu miłośników rynku binary. W 2016 roku TopOption też ma tu coś do powiedzenia: można być mobile za free z ich apką. Mobile app ma wersję na Androida i iOS, zapewnia naprawdę dobrą grę i jest to jedna z lepszych platform mobilnych. Specjalnie nie wspominałem o tym w głównej części artykułu (tutaj), żeby móc wygodnie skupić się na samym programie.

TopOption app zupełnie za darmo?

Broker swoją aplikację udostępnia za free. Darmowy trading, dodatkowy bonus, solidne opcje konfiguracji (niestety niespolszczone, więc trzeba działać na account, binary options, open account, ale to żaden problem, skoro do mobile app udało się przywyknąć).

Za free użytkownik dostaje dostęp to wszystkich funkcji programu – jest on zaprojektowany jako open i bez wersji pro, zawiera wiele przydatnych funkcji, w tym traders 2016 news, account managera, binary options trading i tak dalej. Generalnie można tym programem zastąpić wersję desktopową.

Najważniejsze funkcje TopOption app – znasz je?

TopOption app ma kilka wyraźnie odgraniczonych funkcji:

 • binary options trading: handel i tworzenie własnych par opcji binarnych;

 • account manager (począwszy od open free account tworzącej konto użytkownika): pozwala na zarządzanie ustawieniami konta i danymi użytkownika;

 • mobile platform bonus: specjalny bonus dostępny tylko dla graczy mobilnych (poza nim można wykorzystywać też zwyczajny bonus startowy);

 • review and stats: dział ze statystykami, z których słynie TopOption oraz rekomendacjami wydanymi przez ekspertów brokera.

Dlaczego właśnie TopOption app?

Przejrzyj sobie dział brokers review dowolnego forum – dowiesz się, że to jeden z najwyżej ocenianych brokerów. Jedynie 24option ma tu niejakie szanse, jeśli wierzyć opiniom społeczności. Tyle że aplikacja 24option jest skonstruowana zupełnie inaczej i nie tak wygodna.

TopOption jako jeden z nielicznych brokerów (a teraz chyba nawet jedyny poważny broker) daje bonus na aplikacji mobilnej. Można tu też grać z konta demo, co jest rzadkością (zwykle demo na urządzenia przenośne w ogóle nie jest dostępne).

Czy będzie łatwo?

I tak, i nie. Niestety aplikacja oficjalnie nie jest dostępna na polskim rynku i trzeba sobie znaleźć program od TopOption ze źródeł innych niż Google Play i sklep iStore. Między innymi dlatego nie ma wersji polskiej, ale to nic, bo oto krótka ściąga:

 • jeśli masz konto, zaloguj się;

 • jeśli nie, wybierz opcję register account → claim your bonus;

 • przejdź do ustawień konta (account options);

 • sprawdź swoje dane i referencje;

 • przejdź do zakładki trade. Właśnie trade będzie najczęściej używana – w zależności od wersji programu, może to być zakładka binary options trading;

 • wybierz opcje i zatwierdź transakcję (trade option);

 • poczekaj na rozstrzygnięcie zakładu;

Kiedy już zaprzyjaźnisz się z interfejsem (nie jest on szczególnie skomplikowany), wszystko będziesz robił automatycznie, bo to naprawdę bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze program.

Jakie są opinie o programie?

Najlepiej o programie świadczy opinia wydana przez konkurencyjnego brokera: TopOption has the best binary trading options mobile app now and I’m wondering if it’s not the best broker among other brokers including us.

No tak – skoro konkurencja wypowiada się w superlatywach, to trudno to kwestionować. Faktem jest, że to bardzo dobry broker i apka też trzyma poziom. Trading jest tu naprawdę przyjemny, tym bardziej że to nie jest zwykły trading: TopOption robi wszystko, żeby gracze poczuli się faktycznie jak traders, a nie po prostu przeciętni ludzie. Jeśli tylko sprawdzisz sekcję review dla aplikacji mobilnych, to też zrozumiesz, że jest tu coś więcej, niż tylko broker i trading, bo za serwisem stoi głęboka idea.

Aplikacja TopOption już na Twoim tablecie?
4.5 (90%) 4 votes