Jak wyglądają TopOption opinie 2016?

W TopOption 2016 rok przyniósł kilka zmian technicznych, a wraz z nimi pojawiły się też nowe wypowiedzi i opinie. Warto im się przyjrzeć, ale żebyś nie musiał szukać sam, to zebrałem wszystkie newsy w jednym miejscu – tak będzie Ci na pewno wygodnie. Dane tutaj są nowsze, niż w głównym artykule o TopOption.

TopOption opinie 2016 – jakie są źródła zmian?

Serwis ten jest to, jak się wydaje, platforma opcji binarnych, która nie znosi stagnacji. W 2016 roku wprowadzono parę algorytmicznych zabezpieczeń przed botami, zwiększono możliwości serwerów i dodano kilka funkcji w samym profilu. Niewielkie zmiany zaszyły również w portfolio aktywów opcji binarnych, nie zmieniono natomiast samej organizacji brokera ani najbardziej istotnych elementów konta. Zmiany miały charakter głównie techniczny, a ich celem było usprawnienie obrotu opcji binarnych, przetłumaczenie materiałów udostępnionych przez brokera i ogólne ich uatrakcyjnienie. Ponieważ opcje binarne są coraz bardziej popularne, celem brokera było przede wszystkim zadbanie o to, aby konto gracza było maksymalnie funkcjonalne.

Opinie negatywne czy pozytywne?

Zmiany zmianami, ale najważniejszy jest kierunek.

  • Serwis zebrał cięgi za prowadzenie prac konserwacyjnych na żywo. Firma jednak po drugiej takiej wpadce szybko nauczyła się korzystać z drugiego serwera, a nie pracy na produkcyjnym (takie same potknięcia zaliczyły też duże banki: BGŻ i mBank – ten ostatni zresztą słynie z nieudolnych i częstych konserwacji)

  • Nowe opcje konta użytkownika nie spotkały się z gorącym przyjęciem. Przebudowane menu i przesunięcie kilku opcji wprowadziło mały zamęt, ale nie dlatego, że to był zły pomysł, tylko raczej dlatego, że broker nie opublikował wcześniej informacji z listą zmian.

  • Platforma po zmianach działa jeszcze szybciej i wydajniej, a transakcje są przeprowadzane bez opóźnień, na co wcześniej kilka głosów narzekało. Teraz TopOption opinie 2016 ma zdecydowanie lepsze, bo platforma działa jak w zegarku.

Nowa lista opcji – TopOption opinie 2016 co mówią?

Zasadniczo portfolio pozostało niezmienione – lista opcji binarnych, w które można grać, została wydłużona ledwie o kilka pozycji, które dla wielu osób w ostatnim czasie stały się bardziej atrakcyjne. Może dla wielu obecnych graczy zmiana ta przeszła niezauważona, ale właśnie dzięki przebudowie portfolio, choć kosmetycznej, pojawiły się o TopOption opinie 2016, które stwierdzają, że teraz jest to naprawdę genialny broker.

Zmiana bonusu TopOption – już wkrótce?

Opinie o TopOption podbijają jeszcze jeden wątek – otóż ten broker nie tylko jest mocno konserwatywny, jeśli chodzi o portfolio, ale również o konstrukcję bonusu. Mówi się czasem, że serwis powinien jak najszybciej dostosować swoją ofertę bonusową do tych, które są oferowane przez konkurencję w opcjach binarnych. Moim zdaniem przez taki ruch jednak broker niewiele wygra: konserwatyzm, jeśli chodzi o zasady bonusów, nie jest wcale zły. Dzięki niemu każdy wie, jak się gra z bonusem, jakie są możliwości, czy można konto łatwo rozszerzyć – opcje rozwoju oczywiście tu są, ale myślę, że raczej kosmetyczne, a nie radykalna przebudowa bonusu.

Najważniejszy punkt opinii o TopOption to?

W jednym punkcie opinie o TopOption są zgodne: jak się chce grać dla zabawy, to jest to najlepszy serwis. Działa płynnie, dobrze wygląda i jest niezawodny. Jeśli się chce grać dla kasy, to również trudno o lepszy: dobre stawki, łatwość obstawiania i sensowne portfolio, z którego można wybrać te zasoby, które są dla każdego odpowiednie.

Niezależnie od tego, czy chodzi o konto demo, czy handlowe, bo oba są niemal identyczne, Serwis jest platformą dopracowaną, da się tu grać po swojemu, ale również są odpowiednie opcje zabezpieczenia, dla których dopracowania poświęcono wiele pracy.

Nowe opinie o TopOption – grać czy nie?

Serwis jest, jak na to nie spojrzeć, przykładem idealnego brokera. W opiniach ekspertów jest to platforma o największym potencjale, która może zdeklasować wszystkie inne, a więc mieć tu konto to dobre posunięcie. Opcje w są dochodowe, platforma bezpieczna, konto przejrzyste, więc nawet gracz wybredny może się to poczuć naprawdę dobrze. Po przejrzeniu opinii nasuwa się tylko jeden wniosek: TopOption ma najlepsze konto na opcje binarne i jest wiarygodny.

Jak wyglądają TopOption opinie 2016?
4 (80%) 9 votes